Katkıda bulunmak için:

Fotoğraflarınızla katkıda bulunmak için e-mail adresimiz: kahveciguzelleri@gmail.com

25 Temmuz 2015 Cumartesi

GERİ DÖNDÜK

Merhaba sevgili kahvesever dostlar,

Bir süredir blogu güncelleyemedim, biraz ihmal, biraz vakitsizlik, biraz bezginlik derken bugünlere geldik. Gündemle bunalan bünyeyi kahveyle ayıltmak gerek deyip tekrar yayına açtım blogu. Konsepti biraz değiştireceğim izninizle. Öncelikle bugüne kadar bloga yaptığınız katkılar için hepinize çok teşekkür ediyorum, sayenizde renklendi, canlandı burası. Artık sadece haftada bir gün, Pazartesi günleri sizlerden gelen kahve fotoğraflarını yayınlayacağım. Diğer günler bana ait olacak, zira o kadar çok fotoğraf geliyor ki seçip yayınlamak ekstra bir mesai gerektiriyor. Ana blogumu bile bu aralar biraz boşlamışken bir de buraya vakit ayırmakta  zorlanıyorum. Fotoğraf gönderebileceğiniz mail adresini bir kez daha yayınlıyorum:

<kahveciguzelleri@gmail.com>

Sizlerden ricam yollayacağınız fotoğrafların görsel açıdan göze hitap eden, büyük boyutlu olması ve kahvenin çekildiği mekanın isminin bildirilmesi. Bir kez daha teşekkür ediyor ve uzun bir aradan sonra sizleri kahve fotoğraflarıyla başbaşa bırakıyorum:

 Mekan: Kahveci Efendi
Tunalı Hilmi Cad./Ankara
4 yorum:

 1. Resimler sevgili ASLI 'ya ait öyle değil mi? Hepsi muhteşem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslı kim bilmiyorum, fotoğrafların tamamı blogun sahibi olarak bana ait, kendi çekimim. Sadece Pazartesi günleri takipçilerden gelen fotoğrafları yayınlayacağım, kendime ait olmayanların altına sahibinin adını ya da blog adını belirtiyorum. Varsa bu tarz fotoğraflarınız sizden de bekleriz...

   Sil
  2. Ah pardon, ufak bir yanlış anlama olmuş, resimler derken ben fotoğraflar anlamışım, evet tablolar sanırım bahsettiğiniz kişiye ait ve bence de çok güzeller...

   Sil
 2. Tesadüfen eskilere bir bakayım diye uğradım.Yeniden merhaba demeniz ne iyi olmuş.Fotoğrafımı görmek tatlı bir sürpriz oldu.Teşekkürler.Biz de unutmuştuk,kahvelerimizi fotoğraflamaya başlayacağız sayenizde .Sevgiler.

  YanıtlaSil